Welcome to todotrip.cz

  • Home

 01

 

Je nám potěšením Vám představit naši českou cestovní agenturu I TODO TRAVEL (CZECH) s.r.o., která se zabývá incomingový turismem pro klienty z Asie, především z Číny.

Naše společnost má vybudovanou širokou síť kontaktů na hotely, dopravce a nejrůznější turistické atrakce nejen v České republice ale i v ostatních státech střední a západní Evropy. Pro naše klienty jsme schopni zorganizovat program na míru podle individuálních přání a požadavků. Naše společnost je odborníkem na čínskou společnost, což nám umožňuje se vcítit do potřeb našich klientů. Kromě již výše uvedeného zajišťujeme také služby, díky nimž je naše agentura jedinečná, například B2B prodej vstupenek, organizace vládních delegací z Číny či pořádání nerůznějších konferencí.

Kromě incomingového turismu se naše společnost také zabývá outgoingovým cestovní ruchem pro české turisty, kteří chtějí poznat Čínu a další asijské státy. Pravidelně pořádáme zájezdy na letní školy v Číně se zaměřením na obchodní a kulturní výměnu.

Naše kancelář se nachází v samém centru Prahy na Václavském náměstí 21, Praha 1. Díky této strategické pozici, je velmi jednoduché se s našimi klienty setkat osobně, kdykoliv je potřeba.

 

 

 

© Copyright 2019 - I TODO TRIP by CodePedant